قوانین و مقررات

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. دینکس سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید شما بعنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

یادگیری با ما

  1. ما می‌خواهیم که شما از وبسایت ما لذت ببرید و از آن یاد بگیرید. در صورت پذیرش و تایید شرایط استفادهٔ ما و پایبندی به آن، ما هم به شما اجازهٔ استفاده از وبسایت و محتوای آن را می‌دهیم.

  2. محتوایی که در وبسایت ما موجود است، ممکن است رایگان باشد یا اینکه برای کسب دسترسی به آن لازم باشد هزینه‌ای را پرداخت کنید. چه محتوا رایگان باشد و چه خریدنی، ما به شما این اجازه را می‌دهیم که به روش‌های زیر از آن استفاده کنید (به بیان حقوقی، ما به شما یک مجوز قابل فسخ و غیر انحصاری برای انجام این کارها می‌دهیم). شما می‌توانید:

  1. از افکت‌ها، تکنیک‌ها و روش‌های بیان شده در محتوا، و دانشی که کسب می‌کنید، برای مقاصد شخصی یا تجاری استفاده کنید، بدون آنکه لازم باشد ذکر کنید آن را از کجا آموخته‌اید (یعنی ارجاع و ذکر منبع)؛

  2. دارایی‌هایی که در دسترس‌تان قرار می‌گیرد - مثل فایل‌های منبع - را استفاده کنید، تغییر دهید، یا دستکاری کنید، اما فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان، و بدون بازتوزیع آنها


کمک به رایگان ماندن محتوای رایگان ما

  1. ما بابت دسترسی به محتوای رایگان از شما هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم، اما در راستای کمک به ایجاد درآمد برای تولیدکنندگان و شرکایمان و پرداخت آن، برای تولید چنین منابع آموزشی ارزشمندی، از برخی راهبردهای رایج استفاده می‌کنیم - این راهبردها ممکن است شامل برنامه‌های وابسته، مطالب دارای اسپانسر، تبلیغات، و موارد دیگر باشد.

  2. برخی از این روابط، همچون برنامه‌های وابسته، ممکن است به معنی آن باشد که در صورت انجام خریدی از وبسایتی که به آن پیوند (لینک) داده‌ایم، مبلغی به عنوان کمیسیون دریافت کنیم. کسب اطمینان از این نکته که محصولات و خدمات وبسایت‌های دیگری که به آنها پیوند (لینک) می‌دهیم، مطابق با نیاز و خواست شما باشد، بر عهدهٔ خود شما است، چرا که به‌طور رسمی هیچ محصول و خدمتی از این سایت‌های غیر را تایید و تصدیق نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی بر روی هیچ وبسایت دیگری نداریم، و به همین دلیل نمی‌توانیم مسئولیتی در قبال آنها بپذیریم. البته، اگر چیزی به نظر ما با ارزش بیاید، تنها آن را پیشنهاد می‌دهیم. اگر دربارهٔ یکی از همکاران و برنامه‌های وابستهٔ ما بازخوردی دارید، به ما اطلاع بدهید.

خرید فایل های ویدئویی

ویدئوهای خریداری شده قابل دانلود نبوده و فقط می توان به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری آن را مشاهده نمود. 

پرداخت برای دوره های خریداری شده از طریق پنل اختصاصی انجام می گیرد. تمام قیمت های وب سایت ما به ریال می باشد.

ویدئویی که به صورت رایگان در وب سایت قرار داده شده اند قابل دانلود نمی باشند، اما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید به صورت آنلاین ویدئوی مورد نظر را در وب سایت ما مشاهده نمایید.

فایل ارائه یا pdf که ویدئوی آن را خریداری کرده اید در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هزینه پرداختی شما در ازای کل دوره (ویدئو، pdf، فایلها) می باشد. 

ویدئوهای دوره تا دو سال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و بعد از آن از دسترس خارج خواهد شد.

دسترسی به فایل ها و پرسش از استاد تا یک سال فعال بوده و پس از یک سال دسترسی به آن محدود می گردد.  

داشتن حساب کاربری

لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در دینکس استفاده می شود. در صورتی که مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید دینکس حضور بدونِ مشکلِ شما را تضمین نمی کند.

دینکس متعهد می شود اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ کند و سوء استفاده از آنها خلاف قانون و قابل پیگیری خواهد بود.

شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند.  تکثیر و انتشار ویدئوهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل 2 سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاح­دید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس دیگر قصد فروش ویدئو را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.

اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد.

بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی ویدئوهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

محدود کردن دسترسی

ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاحدید خودمان محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کنیم. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینهٔ شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

شما نمی توانید بعد از خرید دوره از آن انصراف دهید و مبلغ دریافت شده قابل استرداد نمی باشد. 

عدم انتشار و سواستفاده از محتوای سایت

علائم تجاری و لوگوهای داخل وب سایت، متعلق به دینکس و یا اشخاص دیگر هستند، و شما نباید بدون اجازه و تایید مالک آن ها، از آن ها استفاده کنید.

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و زحمت مدرسین دینکس است. ازاین جهت،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،کپی برداری،انتقال و یا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون شک،تمامی حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به دینکس و مدرسین دینکس می باشد.

کپی برداری از فیلمها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از این جهت شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست و کاملا حرام است.

پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران قبل از خرید

مدرسین دینکس موظف هستند که به سوالات قبل از خرید کاربران،در کوتاه ترین زمان ممکن،پاسخگویی نماید. این زمان نباید بیش از ۱۲ ساعت باشد. این امر موجب ارتباط تنگاتنگ بین کاربران و سایت خواهد شد که نهایتا منجر به درآمد بیشتر مدرسین دینکس خواهد شد.

پشتیبانی فنی (پس از فروش) توسط مدرس

تمامی محصولات دینکس شامل پشتیبانی می باشد و مدرسین دینکس ملزم به پاسخگویی به سوالات (قبل و بعد از خرید) کاربران می باشند.

مالکیت و استفاده از محتوا

 مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به ما، یا مدرسان و تولیدکنندگان اصلی محتوا می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ما است. کلیه ی محتوای موجود در دینکس مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.

 همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دینکس، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دینکس جزئی از اموال این شبکه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در انحصار دینکس بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دینکس محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دینکس و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دینکس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری یا غیرتجاری پیگرد قانونی دارد. هیچ یک از افراد و کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سامانه دینکس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا غیر تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دینکس محفوظ است.

دغدغه‌های مالکیت معنوی

شما بدین وسیله برای بازتولید، توزیع، اجرای عمومی، ارائه، بازاریابی، و یا استفاده و بهره‌گیری از محتوای تسلیم شده به دینکس، در سایت یا در محصولاتش، به دینکس یک مجوز و حق غیر انحصاری می‌دهید، و همچنین این مجوز و حق غیر انحصاری را به دینکس می‌دهید که به‌طور مستقیم یا از طریق شخص ثالث، زیرمجوز آن محتوا را به مدرسان و کاربران برای این اهداف ارائه دهد. علی‌رغم این مسئله، شما این حق را دارید که تمام یا هر بخشی از محتوای تسلیم شده به دینکس را در هر زمانی از وبسایت حذف کنید. با حذف محتوای مذکور، شصت (۶۰) روز بعد از حذف، حقوق و مجوز ذکر شده برای کاربران جدید منقضی می‌شود، با این وجود، هر حقی که پیش از آن زمان به کاربران داده شده است مطابق شرایط و حقوقی که برای آن کاربران قائل شده‌ایم، حفظ می‌گردد.

ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم، از جمله کسانی که آنقدر لطف داشته‌اند که اجازه داده‌اند از بخشی از دارایی‌ها و مطالبشان در وبسایت‌مان استفاده کنیم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

اگر ادعای شما به طور خاص دربارهٔ حقوق مؤلف است، لطفا اطلاعات زیر را به برای ما ارسال کنید:

آدرس، شماره تلفن، و آدرس ایمیل خودتان؛

شرحی از محل مطلب مورد اتهام؛

شرح کار تحت قانون حقوق مؤلفین که به نظر شما حقوقش نقض شده است؛

اظهاریهٔ شما که تضمین می‌کنید اطلاعات ارائه شده برای ادعایتان صحیح و دقیق است، و شما یا مالک حقوق مؤلف مطلب مورد نظر هستید یا به نیابت از مالک واقعی حقوق مؤلف کار، اختیار عمل قانونی دارید؛

امضای فیزیکی یا امضای معتبر الکترونیک شما

کارهایی که در وب سایت ما نمی توانید بکنید

آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛

سعی کنید از طریق دینکس به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛

از طریق دینکس یا در وبسایت دینکس دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزنید روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر؛

تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد دینکس به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛

استفاده از دینکس یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد؛

استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛

تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کنید؛

به غیر از مواردی که در این توافقنامه اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال، یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزنید.

بدون کسب اجازهٔ مکتوب قبلی از ما، سعی کنید از محتوا و خدمات ما برای تماس، ترغیب و وسوسه، و به‌کارگیری مدرسان یا کاربران بالقوه برای انجام کار یا استخدام، یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به ما استفاده کنید.

به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از مدرسان یا کاربران دیگر اطلاعات شخصی کسب و استخراج کنید.

نظرات و اطلاعات

در انتها شایان ذکر است که شما می توانید سوال ها، انتقادها و پیشنهادهای خود را از طریق ایمیل یا تلفن های ذکر شده در صفحه ی تماس با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید که در اسرع وقت به شما پاسخ می‌دهیم و از نظرات مفید شما در بهبود خدمات خود استفاده می کنیم.

تبریک می‌گوییم! شما به آخر توافقنامه رسیدید و حالا می توانید بخشی از جامعه ی بزرگ دینکس باشید.

از اینکه وقت گذاشتید تا درباره شرایط و مقررات استفاده از سامانه و امکانات دینکس بدانید، از شما ممنونیم.